Oferujemy serwis sprzątający we Wrocławiu i okolicach. Naszą firmę buduje młody, ambitny zespół, nastawiony na najwyższą jakość usług  oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowany personel. Nasze kompetencje podkreśla  długofalowa współpraca z naszymi klientami oraz ich zadowolenie.   


Zatrudniamy tylko wykwalifikowane i przeszkolone osoby. W trakcie pracy zapewniamy  cykliczne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kwalifikacji oraz stałą pomoc techniczną i  merytoryczną przy wykonywaniu obowiązków. 


Przed rozpoczęciem pracy wraz z klientem tworzymy Plan Utrzymania Czystości. To  niezbędny zakres działań z podziałem na dni oraz strefy, bez którego praca nie byłaby  płynna. Dodatkowo na teren obiektu wprowadzamy Dziennik Prac, w którym obie strony  mogą wpisać sugestie oraz uwagi dotyczące usług. 


Środki czystości, których używamy do prac sprzątających, posiadają niezbędne atesty. Dla  każdego klienta przygotowujemy ich charakterystykę. Wierzymy, że dzięki najlepszej  jakości chemii, nasza praca jest bardziej wydajna.  • Gwarancja i bezpieczeństwo – cały personel jest przeszkolony z bezpiecznego wykonywania  obowiązków oraz zachowania tajemnicy służbowej. Oferujemy również pełną dyskrecję, podpisujemy z  klientami i naszymi pracownikami klauzulę poufności. 
  • Jesteśmy odpowiedzialni. Nasz sprzęt oraz środki czystości nigdy nie są niskiej jakości. Dokładamy wszelkich  starań, by nasze narzędzia pracy były na wysokim poziomie. Specjalistyczne produkty wymagają jednak  specjalnego traktowania i wykorzystania podczas pracy, dlatego tak bardzo przykładamy się do rozwoju  naszych pracowników.
  • Kierujemy się uczciwymi zasadami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zdając sobie  sprawę z potrzeby wykonania swoich usług z jak największą starannością. Jednak każdemu zespołowi  mogą zdarzać się pomyłki. W razie takiej sytuacji, staramy się natychmiast reagować i naprawić  ewentualny błąd w sposób satysfakcjonujący naszych klientów. 

ZAUFALI NAM: